| Наименование марки: | Ruifujie |
| Номер модели: | ДЛ-53.3/260 |
| МОК: | 1 |
| цена: | Discussed |
| Время доставки: | 1 месяц |
| Условия оплаты: | Т/Т, Вестерн Юнион |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Model | DL-53.3/260 (DL260) |
| Nominal Refrigeration Capacity | 53.3 kW |
| Applicable Cold Room Area | 260 ㎡ |
| Tube Volume | 32.2 L |
| Refrigerant Inlet/Outlet Diameter | φ25 / φ50 mm |
| Fan Quantity | 4 units |
| Fan Diameter | 500 mm |
| Working Voltage | 380 V |
| Total Fan Power | 1656 W (4 × 414 W) |
| Air Volume | 24000 m³/H |
| Air Throw Range | 15 m |
| Fin Defrost Power | 9600 W |
| Drain Pan Defrost Power | 2400 W |
| Supply Ability | 1000000 pieces/year, MOQ is usually one piece |
|---|---|
| Shipping Time | Sample order in stock within 3 days, Bulk order generally 10-15 working days after receiving deposit |
| Shipping Method | Support by sea, by air, by express (DHL, FedEx, UPS...) |
| Payment Terms | TT/Western Union - 30% Advance Payment, 70% Final Payment |
| Shipping Port | Ningbo Port, Shanghai Port, Shenzhen Port |
| Наименование марки: | Ruifujie |
| Номер модели: | ДЛ-53.3/260 |
| МОК: | 1 |
| цена: | Discussed |
| Подробная информация об упаковке: | деревянный ящик |
| Условия оплаты: | Т/Т, Вестерн Юнион |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Model | DL-53.3/260 (DL260) |
| Nominal Refrigeration Capacity | 53.3 kW |
| Applicable Cold Room Area | 260 ㎡ |
| Tube Volume | 32.2 L |
| Refrigerant Inlet/Outlet Diameter | φ25 / φ50 mm |
| Fan Quantity | 4 units |
| Fan Diameter | 500 mm |
| Working Voltage | 380 V |
| Total Fan Power | 1656 W (4 × 414 W) |
| Air Volume | 24000 m³/H |
| Air Throw Range | 15 m |
| Fin Defrost Power | 9600 W |
| Drain Pan Defrost Power | 2400 W |
| Supply Ability | 1000000 pieces/year, MOQ is usually one piece |
|---|---|
| Shipping Time | Sample order in stock within 3 days, Bulk order generally 10-15 working days after receiving deposit |
| Shipping Method | Support by sea, by air, by express (DHL, FedEx, UPS...) |
| Payment Terms | TT/Western Union - 30% Advance Payment, 70% Final Payment |
| Shipping Port | Ningbo Port, Shanghai Port, Shenzhen Port |